Helista +372 515 0688  
E-R 9:00-18:00
Menu
Toode lisati korvi!
Hinnapäring
   Email again:

   Saeraam.ee VIDEOtutvustus lintsaeraamidest

   Oleme müünud lintsaeraame ja puidutööseadmeid 10 aastat. Laiendanud nii oma tootevalikut kui kliendibaasi. Pakume saeraame alates väikestest lihtsamatest saeraamides kuni täishüdrauliliste mobiilseteni välja ja komplekteerime ka saeliine. Müüme nii kitsa kui ka laia lindiga saekaatreid. Siit mõnus talvine VIDEOtutvustus!

   Väiksemad saeraamid meie valikus mõeldud just erametsaomanikule või talupidajatele, et ise oma puidumaterjali väärindada. Ennekõike eraisikule mõeldud saepingid on disainilt lihtsad ja pigem manuaalsed – alates palgi pööramisest, lõpetades lõikepea liikumisega.
   Kõige levinum-enimmüüdud saeraam Wirex kaubamärgi toodangust on meil Wirex CZ-1/small. See on lihtsa ülesehitusega ja tugeva konstruktsiooniga saeraam, millega saab töödelda kuni 80 cm diameetriga palki. Oma hinna-kvaliteedi suhtelt on ta väga heade omadustega. Keskmiselt lõikab sellise mudeliga 1 tm tunnis. 

   Ka mudel Wirex CZ-1/U Mini on hea lahendus oma tarbeks või pigem väikeettevõttesse, näiteks ehituse jaoks puitmaterjali tootmiseks. Ilma hüdraulikata mudel, mõeldud saagima kuni 2 tm tunnis. Lisavarustuseks mäluga elektrooniline joonalud, palgikoorija jne. 

   Lisaks valikus hüdraulikaga saeraamid, millel lõikepea automaatne liikumine ja mäludega programm lõikepaksuse määramiseks. Suuremate saeraamide sihtrühm on väikeettevõtted, kes tegelevad ümarpuidu lõikamisega igapäevaselt. 

   Meie klientideks on ka väiksemad saetööstused, kus puidu lõikamise mahud on suuremad. Täna on paljudes väikestes saetööstustes kasutusel ketassaeraamid, mis sobivad hästi kuni 40 cm materjali lõikamiseks. Meie pakutavad lintsaeraamid võimaldavad lõigata materjali kuni 130 cm diameetriga. Eeliseks ongi see, et lintsaeraamil on väiksem saetee, võimaldab töödelda lihtsalt suure läbimõõduga materjali, hüdraulika kaasabil on väga mugav palki pöörata – liigutada.

   Samuti varustame kliente kulu ja varuosadega + valikus veel teritus- ja räsapingid jne.
   Müüme saelinte igas suuruses ja erinevatele saeraamidele. Kiire tarne nimel hoiame laos sees enimlevinud saelinte.

   Anname parima, et meie müük ei oleks ainult ühekordne tehing, vaid edasine jätkuv koostöö kliendiga. Õpime läbi klientide tagasiside ja enda praktilise kogemuse.  Pakume järelteenindust nõustamise ning tehnilise toega.

   Saeraamide põhiline müügisalong/väljapanek: Aiatäht TALLINN kauplus Peetris.
   Personaalseks nõustamiseks palume eelnevalt kontakti võtta: tel. 5150688 või info@aiataht.ee (et saraamide müügiga tegelev projektijuht saaks kohal olla)


   www.saeraam.ee 

   Loe lisaks:
   Aia- ja metsatehnika ettevõttest Aiatäht: SIIT!
   Põhilised kaubamärgid, mida müüme: SIIT!